Domů » Elegantní i okázalá látka je hitem roku, naučte se nosit satén

Elegantní i okázalá látka je hitem roku, naučte se nosit satén

by ona
0 comment

Tři způsoby oblékání a kombinování.

Po dlouhá léta byl satén považován za ryze večerní látku. Společenské šaty či plesové róby působí díky efektnímu lesku luxusně a látka krásně odráží světlo.

Satén však už dávno nepatří jen na plesy a do divadla a v posledních letech zdomácněl iv casual módu. V aktuální sezóně razí cestu i do nejběžnější street módy a objevit jej můžete dokonce i ve sportovním oblečení.

Velké módní značky jako Victoria Beckham, Lemaire či Tom Ford jej v sezóně jaro/léto 2018 používají doslova jako univerzální materiál, který lze svobodně kombinovat pro jakoukoli příležitost.

Decentní halenky a společenské šaty
Jedná se o nejpřirozenější cestu, jak satén nosit. Koupě kvalitních saténových šatů je bezpochyby dobrá investice. Nejde o žádnou módní vlnu na jednu sezónu, ale o pojistku, že si vždy budete mít co obléknout na večírek či do divadla.

Dobrým rozhodnutím je i halenka z jemného saténu. Aktuální trend výrazných vzorů se výborně hodí k džínám, kalhotám všech délek či jednoduché sukni.

Extravagance v ležérní a street módu
Nepřehlédnutelným trendem této sezóny je nošení kimona jako svrchního kousku oblečení.

Oceníte jej nejen během večerních procházek, ale také v klimatizované kanceláři. A právě kimono je jako stvořené pro splývavý a lesklý satén.

Tak trochu okázalá látka přímo svádí k tomu, abyste s ní experimentovali a róby proměnili v bezstarostné šaty pro denní nošení. Satén snese výrazné vzory i barvy, asymetrické střihy a neobvyklé kombinace.

Pohodlná verze v athleisure stylu
Ještě před pár lety by něco takového bylo tabu, ale dnes jsou pohodlné saténové kalhoty v teplákovém stylu běžnou součástí městského oblečení. Návrháři jemný satén s chutí kombinují se zipy, cvočky a barevnými stuhami.

Lesklá látka se stává zdrojem inspirace i pro bundy, velmi ležérně působící trička či sportovní šaty.

Odvážné dámy mohou také klasicky působící kousky oblečení zkombinovat s teniskami či funkčními a sportovními kousky oděvu jako legíny nebo kalhoty na jógu.

You may also like

Leave a Comment

About Us

Soledadu00a0is the Best Newspaper & Magazine WordPress Theme with tons of options, customizations and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

u00a92022 Soledad, A Media Company – All Right Reserved. Designed and Developed by PenciDesign